دومین موج اعتراضات خیابانی انقلاب آغاز شده؟

زن، زندگی، آزادی
اطلاعیه

اطلاعیه | ۲۷ بهمن
اطلاعیه اول

اعتراضات امشب در اکثر شهرهای کشور از جمله تهران، اصفهان، مشهد، شیراز، اهواز، کرج، گرگان، سنندج، قروه، بروجرد، رشت، مهاباد، ملایر، هرمزگان، قزوین، ایذه، جوانرود و تبریز تا این لحظه گزارش شده است.
علی رغم قطعی و کندی شدید اینترنت اما حکومت غافلگیر شده و بخش زیادی از ویدیوهای اعتراضات امشب در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده.

گستره اعتراضات از فراخوان‌های قبلی متفاوت است و باتوجه به حجم وسیع تبلیغات انجام شده برای فراخوان امشب و موفقیت آن، انتظار می‌رود فضای کشور طی شب‌ها و روزهای آینده نیز ملتهب باشد و بستر لازم برای فتح دوباره خیابان‌ها فراهم باشد.

اثبات کردیم که همچنان بر عهدی که با کشته‌شدگان راه آزادی بسته‌ایم، استوار هستیم و خیابان را تنها راه رهایی می‌دانیم. دوباره به خیابان بازگشتیم و اینبار متشکل‌تر هستیم، اینبار حتی #منشورمطالبات‌ حداقلی را هم داریم و آینده‌ای که می‌خواهیم بسازیم هم روشن است.

باید تشکل‌های انقلابی را تقویت کنیم و وسیعا به جمع‌ها و نهادهای سازماندهی اعتصابات و اعتراضات بپیوندیم، راه پیروزی این انقلاب مگر از راه اعتراض و اعتصاب وسیع و سازمان‌یافته نمی‌گذرد.

زنده باد آزادی و برابری، زنده باد انقلاب
۱۴۰۱تشکل دانشجویان پیشرو/ ۲۷ بهمن

📞@isf_uni_admin
🔉@isfahanuni97

Keine Kommentare

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

Uncategorized
یاد یاران: دکتر پارسابناب،رفیق بابایانی ومحمد سلطانی (ایوب مدائن) گرامی باد

با کمال تاسف در گذشت دکتر یونس پارسا بناب را به اطلاعتان میرسانیمیونس پارسا بناب روز سه شنبه 19 دسامبر 2023 مطابق با 28 آذر 1402 در سن 86 سالگی در بیمارستان سیبلی واشنگتن چشم از جهان فرو بست.مراسم یادبودی به این مناسبت برگزار خواهد گردید که جزییات آن بعدا …

رادیو دادخواهی: پخش زنده
اطلاعیه
رادیو دادخواهی: پخش زنده – جمعه ۸ سپتامبر ۲۰۲۳

رادیو دادخواهی: پخش زنده جمعه ۸ سپتامبر ۲۰۲۳، ساعت ۲۱ و سی دقیقه به وقت ایران و یا ۲۰ به وقت اروپای مرکزی دومین پخش زنده رادیو دادخواهی، در روز جمعه ۸ سپتامبر ۲۰۲۳، ساعت ۲۱ و سی دقیقه به وقت ایران و یا ۲۰ به وقت اروپای مرکزی اجرا …

نهمین گردهمایی سراسری در باره کشتار زندانیان سیاسی در ایران
آلمان
خیزش انقلابی ژن، ژیان، ئازادی و دادخواهی رهایی بخش: نحوه ثبت نام و اسامی سخنگویان نهمین گردهمایی سراسری در باره کشتار زندانیان سیاسی در ایران ، ۲۹ سپتامبر تا ۱ اکتبر ۲۰۲۳ برلین- آلمان

نهمین گردهمایی سراسری در باره کشتار زندانیان سیاسی در ایران با موضوع اصلی „خیزش انقلابی ژن، ژیان، ئازادی و دادخواهی رهایی بخش“ از ۲۹ سپتامبر تا ۱ اکتبر در برلین برگزار خواهد شد.
کمیته برگزاری همچنین برای ارتباط بهتر با رسانه‌ها فهرست سخنگویان نهمین گردهمایی سراسری در باره کشتار زندانیان سیاسی در ایران را به شرح زیر اعلام می‌کند:ـ
آلمان
برلین: پژاره حیدری، سعید حبیبی، مژده ارسی، میلا مسافر، مهرنوش اشترانی
فرانکفورت: یسنا احمدی، محمود خلیلی
سوئد: سودابه اردوان، فرخ قهرمانی
انگلیس: شهاب شکوهی

اتریش: ماهی فرجاد

%d Bloggern gefällt das: