از صدای اذان متنفرم….!

اخبار زندان

از صدای اذان متنفرم….!

جمهوری اسلامی همزمان با صدای اذان صبح امروز، محمد قبادلو را اعدام کرد!

محمد قبادلو از بازداشت‌شدگان جنبش اجتماعی „زن، زندگی، آزادی“ فقط چند ساعت پس از ابلاغ ناگهانی اجرای حکم به وکلا و خانواده‌‌اش اعدام شد.
اعدام، قتل عمد حکومتی است، اما جمهوری اسلامی از جنبش اجتماعی „زن، زندگی، آزادی“ به شدت ترسیده است و به همین دلیل، جوانان را اعدام می‌کند تا جامعه را در رعب و وحشت فرو برد تا بتواند چند صباحی بیشتر در قدرت بماند!

پیروزباد جنبش „زن، زندگی، آزادی“
هزاران ننگ بر خامنه‌ای کودک‌کش
زندانی سیاسی آزاد باید گردد!
سرنگون باد نظام جمهوری اسلامی

فرهاد سلیمی، زندانی‌ عقیدتی کُرد در زندان قزلحصار کرج هم اعدام شد

جمهوری_اعدام بامداد امروز، سه‌شنبه سوم بهمن‌ حکم اعدام فرهاد سلیمی، زندانی‌ عقیدتی کُرد را در زندان قزلحصار کرج با اذان شوم صبح اجرا کرد در حالیکه به مادرش اجازه آخرین ملاقات با فرزندش را ندادند.

رژیم فرهاد سلیمی را پس از ۱۴ سال زندان زندان اعدام کرد. صبح امروز ۳ بهمن فرهاد سلیمی و محمدقبادلو در زندان قزلحصار اعدام شدند.

فرهاد_سلیمی، محمد_قبادلو

جمهوری_اعدام

قیام علیه اعدام

اعتراضات_سراسری

ژن ژیان ئازادی

تایید حکم اعدام یوسف احمدی، زندانی سیاسی کورد در دیوان عالی

جمهوری اعدامی اسلامی همچنان تشنه‌ی خون است. دیوان عالی بیدادگاه حکومت کشتار اسلامی، حکم اعدام #یوسف_احمدی، زندانی سیاسی کورد را عیناً تایید کرد.

یوسف احمدی، پیش از این توسط شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج (سنه)، به ریاست قاضی سعیدی به اتهام «بغی» به اعدام محکوم شده بود.
سه هم‌پرونده‌ای او نیز پیشتر توسط این دادگاه در مجموع به ٦۵ سال حبس محکوم شده بودند. محمد کریمی بابت اتهام «معاونت در بغی» به ٢۵ سال زندان تعزیری و باسط کریمی و محمد فیضی، با اتهام مشابه «معاونت در بغی» هریک به ٢٠ سال زندان تعزیری محکوم شده بودند.

این چهار نفر، در بهار ۱۳۹۹، در بانه بازداشت و در طول بازجویی‌های همراه با شکنجه جسمی و روانی به «همکاری با  یکی از احزاب اپوزیسیون کورد» متهم شده و از حقوق ابتدایی نظیر حق دسترسی به وکیل محروم بودند. لازم به ذکر است این این زندانی سیاسی چهارمین سال بازداشت خود را در زندان سپری می‌کند.

بانه کردستان

زندانی_سیاسی

جمهوری_اعدام

نه به اعدام

قیام علیه اعدام

sarkhatism

Keine Kommentare

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

زندانی ی سیاسی آزاد باید گردد.
رسانه آلترناتیو

بیستمین هفته اعتصاب غذای کارزار سه‌شنبه‌های نه به اعدام 🔻 متن بیانیه زندانیان اعتصابی در  بیستمین هفته اعتصاب غذای کارزار سه‌شنبه‌های نه به اعدام «در بحبوحه نمایش انتخابات، جمهوری اسلامی برای مهار بحران‌هایش همچنان به سرکوب مردم و اعدام زندانیان ادامه می‌دهد. از طرفی حکومت به این نمایش نیازمند است، …

رسانه آلترناتیو
درگاه جهنم؛ تداوم دو دهه کشتار و خشونت علیه کولبرها

امید برین در ماه‌های گذشتە خشونت نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی علیه کولبران کرد افزایش یافتە و تنها در ماه اردیبهشت شش کولبر کشته شدەاند. یادداشت امید برین روایت دردناک کولبرانی است کە زیر بار کاری طاقت‌فرسا در هم می‌شکنند. «از مسیر خارج نشو، این منطقە مین‌گذاری شدە است». تا قبل …

اخبار زندان
گزارش مبارزه برای آزادی ـ ۷۱‏‏۲۲ فرورین ۱۴۰۳ – ۱۰ آوریل ‌۲۰۲۴‏

گزارش مبارزه برای آزادی ـ ۷۱‏ ‏۲۲ فرورین ۱۴۰۳ – ۱۰ آوریل ‌۲۰۲۴‏ در این شماره:‏ برخی از جنایت‌های اخیر آمار حداقلی جنایت‌های رژیم از شهریور ۱۴۰۱ تاکنون کشته‌های راه آزادی ‏ زندانیان سیاسی و معترضان در خطر محکومیت به اعدام عدام‌ها: نقض حق زندگی دستگیری‌ها ‏ زندانیان سیاسی: ناپدیدشده‌گان …

%d Bloggern gefällt das: