فراخوان اعتراض به دستگیری و زندانی کردن

اخبار زندان

فعالان کارگری و زندانیان سیاسی ایران در شهر گوتنبرگ، سوئد

روز شنبه ۲۱ ژانویه ۲۰۲۳ ساعت ۰۰؛۱۴ دو بعدازظهر میدان « برنرس پارکن

Solidaritet manifestation med fängslade arbetaraktivister och alla politiska fångar i Iran

باید از دستگیری و سرکوب هر تک نفری، پشیمان شان کرد! باید از فرزندان جنبش مان، چون مردمک چشم حفاظت کنیم!

احکام صادره برای فعالین کارگری رضا شهابی، حسن سعیدی، کیوان مهتدی هر یک به شش سال حبس و احکام صادره برای معلمان زندانی شعبان محمدی ، محمد حبیبی، جعفر ابراهیمی و رسول بداقی و …. میخواهند از جنبش شما، این “ائتلاف علیه فقر” انتقام بگیرد! دستگیری و به بند کشیدن فعالان جنبش کارگری ، معلمان و صدها زندانی سیاسی دیگر در سیاه چالهای رژیم فاشیست اسلامی تنها و تنها برای ایجاد ارعاب و تحمیل فشار برای تهی طبقه کارگر از پیشگامان آنها و حامیان آن٬ در مقابل فقر و بی حقوقی ، سرکوب و توطئه ها در زندانها و شکنجه گاههای رژیم اسلامی ایران است.

آزادی بی قید و شرط و فوری همه فعالان کارگری ؛ معلمان زندانی و دیگر زندانیان سیاسی و عقیدتی خواست عمومی مردم آزادیخواه ایران است. باید اوباش اسلامی بدانند که دست درازی به هر یک نفر از همرزمان ما، با موجی از گسترش اعتراضات روبرو خواهد شد .از طرف «کانون همبستگی با جنبش انقلابی ایران ـ گوتنبرگ» ؛ بدنبال تحص موفق سه روزه در شهر گوتنبرگ، آکسیون اعتراضی در روز شنبه ۲۱ ماه ژانویه… ساعت ۰۰؛۱۴ دو بعدازظهر در میدان« برنز پارکن» کنار مجسمه یوحنا درشهر یوتبوری برگذار میشود.

ما اعضاء انجمن پناهندگان ایرانی – گوتنبرگ با حمایت از فراخوان «کانون همبستگی با جنبش انقلابی ایران ـ گوتنبرگ» ؛ دیگر نیروهای سیاسی، نهادها و همه انسانهای مترقی و آزاديخواه ، برابری طلب و مردم باورمند به جنبش انقلابی « زن- زندگی- آزادی» در ایران را دعوت میکنیم در اکسیون اعتراضی روز شنبه ساعت ۱۴ همراه ما و در کنار ما باشند.

زمان : روز شنبه ۲۱ ژانویه ۲۰۲۳ ساعت ۰۰؛۱۴ دو بعدازظهر

مکان : میدان « میدان برنز پارکن» کنار مجسمه یوحنا در شهر گوتنبرگ

تلفن‌های تماس : مهوش رشیدی بیرگانی ۰۷۰۳۲۱۹۱۵۱ ـ امید محمدیه ۰۷۳۵۸۲۳۳۳۴ ـ نسیم محمدی ۰۷۳۶۸۶۶۰۵۴ ـ رضا بهپوری ۰۷۶۴۴۲۲۴۶۸

سرنگون باد رژیم سرمایه‌داری اسلامی ایران!

کارگر زندانی، زندانی سیاسی بی قید و بی وثیقه آزاد باید گردد!

زنده باد آزادی / زنده باد برابری!

زنده باد زن ، زندگی ، آزادی!

انجمن پناهندگان ایرانی ـ گوتنبرگ

ماه ژانویه ۲۰۲۳

Keine Kommentare

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.

اخبار زندان
گزارش مبارزه برای آزادی ـ ۷۱‏‏۲۲ فرورین ۱۴۰۳ – ۱۰ آوریل ‌۲۰۲۴‏

گزارش مبارزه برای آزادی ـ ۷۱‏ ‏۲۲ فرورین ۱۴۰۳ – ۱۰ آوریل ‌۲۰۲۴‏ در این شماره:‏ برخی از جنایت‌های اخیر آمار حداقلی جنایت‌های رژیم از شهریور ۱۴۰۱ تاکنون کشته‌های راه آزادی ‏ زندانیان سیاسی و معترضان در خطر محکومیت به اعدام عدام‌ها: نقض حق زندگی دستگیری‌ها ‏ زندانیان سیاسی: ناپدیدشده‌گان …

Uncategorized
جمهوری_اعدام در سال گذشته با بیشترین اعدام، رکورد ۸ سال اخیر را رقم زد و شورای حقوق بشر رژیم را برای هفتادمین بار محکوم کرد.

بابک علی پور، متهم سیاسی، علیرغم گذشت ۱۰۹ روز از زمان بازداشت، هنوز در بند ۲۰۹ زندان اوین و در وضعیت بلاتکلیف به سر می‌برد: به گزارش کمپین دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی، آقای علی پور درتاریخ یکم دی م ۱۴۰۲ توسط نیروهای امنیتی در تهران بازداشت شد. تاکنون …

رسانه آلترناتیو
زندانی سیاسی آزاد باید گردد: سرنگون باد رژیم اسلامی

مهناز خزایی ،زندانی سیاسی درگذشت🥀مهناز خزایی سوم شهریور ۱۴۰۲ «به‌علت انتشار پست اعتراضی در اینستاگرام» به «شعبه هفت دادگاه انقلاب تهران» احضار شده و در زمان دستگیری به بیماری سرطان و ام اس مبتلا بوده و با وجود شکستگی سر در زمان دستگیری به‌جای بیمارستان، به زندان اوین منتقل شده …

%d Bloggern gefällt das: